Najlepsza pałka policyjna dla kobiet

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób uważa, że pałka policyjna nie jest najlepszym narzędziem do samoobrony dla kobiet, ponieważ do jej użytkowania niezbędna jest odpowiednia siła i dynamika. Pamiętać należy jednak o tym, że na rynku dostępne są specjalne pałki dla kobiet, które w ostatnim czasie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem.

Jakie pałki dla kobiet wybrać?

W chwili obecnej zdecydowanie największym zainteresowaniem wśród kobiet cieszą się pałki 2w1, które posiadają dodatkowo funkcję paralizatora. Kobiety mogą nie tylko uderzać agresorów, ale również dodatkowo razić ich prądem. Pałki tego typu doskonale sprawdzą się również w sytuacji, kiedy to pojawia się wielu napastników, których trzeba bardzo szybko obezwładnić. Przy odpowiedniej wprawie i treningu będzie można skutecznie obronić się nawet przed 3-4 napastnikami.

Jakość wykonania

Pałka policyjna powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będzie można z jej dobrodziejstwa korzystać przez wiele lat. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się pałki policyjne, które wykonane są w całości z wysokiej jakości stali hartowanej. Niestety w bardzo tanich modelach bardzo szybko dochodzi do skrzypienia pałki i co najgorsze uniemożliwione jest jej prawidłowe złożenie. Warto inwestować w produkty od renomowanego producenta, które nie zawiodą nawet w najtrudniejszej i najbardziej niesprzyjającej sytuacji.