Cechy pistoletu ASG

Pistolet na kulki jest wzorowany prawdziwą bronią krótką. Cechą charakterystyczną jest napęd takiego sprzętu. Jego źródłem może być sprężyna, sprężony dwutlenek węgla lub green gaz. Czym odznacza się pistolet ASG? Gdzie jest wykorzystywany?

Pistolet ASG

Oferta sklepów z takim sprzętem jest rozbudowana i pozwala dostosować rewolwer do swoich oczekiwań. Wśród różnorodnych modeli znajdziemy licencjonowane repliki, jakie są wyposażone w palny pierwowzór, repliki z tłumikami, specjalne szyny i konstrukcje autorskie producentów. Co ciekawe, zazwyczaj taki pistolet posiada system Blow back, jaki ma za zadanie imitować pracę zamka w palnym pierwowzorze. Poza tym, miłośnicy strzelanek skorzystają z pistoletów airsoftowych, jakimi są celowniki laserowe, czy akcesoria niezbędne do ochrony (kabura, gazy, walizki,  naboje CO2, gazy). 

Pistolet na kulki

Poszukując pistoletu na kulki, zwróćmy uwagę na dobrą jakość i solidne wykonanie. Popularne repliki broni muszą odznaczać się wyjątkową wytrzymałością, aby posłużyły nam przez długi czas. Pistolety ASG strzelają specjalnymi kulkami z plastiku. Jeśli chodzi o sprężynowe modele, w tym przypadku przez strzałem konieczne jest przeładowanie pistoletu. Ponadto, niektóre z nich posiadają blokadę powrotu zamka po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka broni. Pamiętajmy o tym, że używanie pistoletu tego typu pozwala wykształtować odpowiednie zachowania strzeleckie, jakimi są:

  • obsługa broni,
  • celowanie,
  • postawa w trakcie wystrzału. 

Pistolet ASG z Taiwangunu jest wykorzystywany do amatorskich rozgrywek lub do ćwiczenia swoich umiejętności, jakie przydają się w pracy policjanta, wojskowego, czy innej osoby. Wybór wśród tylu ciekawych rozwiązań nie jest łatwy, Dostosujmy pistolet na kulki do swoich oczekiwań i dobierzmy fachowy osprzęt, jaki usprawni wykonanie zadania.